در

برررسی قهوه ساز گوسونیک مدل GCM 861

بررسی قهوه ساز GCM 861

قهوه ساز GCM 861 در رنج قیمت پایین ارائه شده است که امکانات کمی دارد اما در امکانات کمی که دارد توانسته بهترین کیفیت را ارائه دهد که از دید ما بهترین قهوه ساز موجود با رنج قیمت پایین است.

مشخصات قهوه ساز گوسونیک مدل GCM 861

ابعاد: 17 × 15 × 24 میلی‌متر

وزن: 1 کیلوگرم

قابلیت برنامه پذیری: ندارد

سیستم قطع خودکار: دارد

صفحه نمایش: ندارد

صفحه گرم نگه دارنده قهوه: ندارد

تایمر: ندارد

نوع فیلتر: دائمی و قابلیت جدا شدن

توان: 450 وات

جانبی: دو لیوان

نظرات خریداران محصول

نظرات کاربران که قبلا محصول را خریداری کردند را در این قسمت بهترین ها را جمعاوری کردیم که هم نکات مثبت و هم نکات منفی را داشته باشند و نظر اکثریت باشه. قهوه ساز GCM 861

دوستان تو این رنج قیمت قهوه ساز مدل فوق خوبه. من حدود دو ماه دنبال اسپرسوساز قیمت مناسب یا قهوه ساز بودم. خب اسپرسوساز که اگر بخای خوب هم باشه باید دلونگی گرفت. اما قهوه ساز هم واقعا این مدل خوبهو خریدش رو به شما پیشنهاد میکنم.
خیلی خوبه ولی اگه قهوه خور غلیظی هستی حتما باید ۲ پیمونه قهوه بریزی و به اندازه یک لیوان آب بریزی و یک فنجون قهوه بزاری زیرش که یک قهوه عالی بهت بده بدی آن: جای کم برای پیمانه
برای هدیه و استفاده کم بد نیست سیمش کوتاه و قهوه اش نسبتا سرد بدی ها: سیم کوتاه، سرد شدن قهوه
خیلی خوشکلو جم و جوره دوسش دارم
من این و برای یکی از همکارام سفارش دادم و ازش رازیه و باید بگم تو این رنج قیمت حتما ارزش خرید داره. این دستگاه قهوه فرانسه درست میکنه و نباید از اون توقع قهوه اسپرسو رو داشته باشید. من خودم هم از این نوع دستگاه دارم هم اسپرسوساز، اسپرسوساز رو توی خونه استفاده می کنم و این دستگاه رو تو محل کارم.

جمع بندی

با توجه به نظرات محصول قهوه ساز مدل GCM 861 در دیجی کالا، این محصول اکثرا رضایت داشتند و بیش از 50 نفر هم خرید این محصول را پیشنهاد کردند. اما افرادی هم ناراضی بودند که دلایل مختلفی برای نارضایتی خود داشتند مثلا خالی نشدن کامل قهوه، فیلتر کیفیت پایین، سیم کوتاه بودند اما در این رنج قیمت از دید ما بهترین قهوه ساز بوده است.

نوشته شده توسط pedram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *