در

بررسی قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858 یک دستگاه ساده در زمینه قهوه ساز است اما چرا ساده؟ چون از امکانات جانبی که این نوع دستگاه ها دارند برخوردار نیست اما نکته مثبت این دستگاه این است که درسته امکانات جانبی ندارد ولی با توجه به قیمت بسیار پایینی که دارد سعی شده کیفیت دستگاه را بالا نگه دارند (نه به صورت 100% اما به اندازه نسبتا خوب کیفیت خوبی دارد) ، نه مانند دستگاه های دیگری که در این رنج قیمت هستند و امکانات دارند ولی کیفیت پایینی دارند.

مشخصات قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

ابعاد: 220 × 130 × 190 میلی‌متر

وزن: 0/9 کیلوگرم

قابلیت برنامه پذیری: ندارد

صفحه نمایش: ندارد صفحه گرم نگه دارنده

قهوه: ندارد قهوه آسیاب کن: ندارد

تایمر: ندارد

نوع فیلتر: دائمی

توان: 450 وات

جانبی: دو لیوان

نظرات خریداران

حال نظرات قبلی کسانی که در ایران این محصول تهیه کردند را بخوانید تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید. قهوه ساز گوسونیک مدل GCM-858

دوستان توجه کنید که این دستگاه فقط برای درست کردن قهوه «فرانسه» هستش دستگاه اسپرسو و ترک متفاوته دوستانی که گفته بودن قهوه اسپرسو خوبی نمیده و نکته مهمی که هست این دستگاه برای یک فنجان بزرگ یا نهایتا دو فنجان کوچیک طراحی شده و نباید ازش انتظار چیزی بیشتر از این داشت سایز فیلترش و همینطور مخزن آبش کوچیکه اما نکات منفیش:
  • کیفیت ساخت خوبی نداره
  • شیلنگ انتقال آب جوش پلاستیکیه
قهوه ی فرانسه ی با کیفیتی درست میکنه…این دستگاه قهوه ساز برای اسپرسو نیست
فنجان ها و دستگاه از تصویر خیلی کوچکتر هستند و مقدار کمی قهوه در هر بار سرو می کنند اما نسبت به قیمت پایین می تونه حس خوب نوشیدن قهوه رو بهتون برسونه
فلیتر قهوه خیلی کوچیکه ولی در کل بد نیست.
نسبت به قیمت کیفیت معمولی داره در کل با این قیمت چیز بهتری گیر نمیاد نکته منفی حجم کم و کیفیت معمولی

جمع بندی

در آخر باید بگم که این قهوه ساز به نسبت بسیاری از قهوه ساز های موجود در بازار در این رنج قیمت به نظر کاربران با کیفیت تر میاید. جمعا مشکلاتی که خریداران اعلام کردند: فقط قهوه فرانسه درست می کنه، حجم کوچکی دارد. که به نسبت قیمت با این سطح کیفیت در لیست 10 تا برتر ما قرار می گیرد. شما اگر نظری دارید در پایین همین پست بفرمایید تا دیگران استفاده کنند.

نوشته شده توسط pedram

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *